INFORMAŢII DE INTERES PUBLIC --> Anunțuri de interes public

Anunțuri de interes public

Anunț pesta porcină UAT HOLBOCA
Anunț privind acordarea, cu titlu gratuit, de terenuri intravilane cu suprafața de 500 mp tinerilor din comuna Țuțora
Anunț privind propunerile de stemă a comunei Țuțora publicată în dezbatere publică la data de 04.02.2020. Solicitări se primesc la adresa de email contact@comunatutora.ro până la data de 30.03.2020
Dispoziție cu privire la măsurile de suspendare a activității operatorilor economici care desfășoară activități de preparare, comercializare și consum al produselor alimentare și/sau băuturilor alcoolice și nealcoolice în perioada 06.10.2020-12.10.2020.
Anunt privind implementarea masurilor de mediu si clima
Acte necesare pentru acordarea ajutoarelor pentru incalzirea locuintei si a suplimentului pentru energie cf legii 226/2021
Cerere-declaratie pentru Ajutor de încalzire si supliment
ASF Cerere si declaratie pe propria raspundere pentru modificarea cererii
Pliant informativ ajutor incalzire
MĂSURI DE SPRIJIN CONFORM LEGII NR. 226-2021 - CONSUMATORUL VULNERABIL
Anunt - declarare și înscriere anuală a datelor în Registrul Agricol
Anunt - Vineri 6 mai, ora 18.00 - Sedinta laBiserica fantul Nicolae Chiperesti
Anunt 27.05.2022-Concurs promovare în funcție publică de conducere
Informații cu privire la funcțiile publice si drepturile salariale
Anunț rezultat interviul SG Tutora
Anunț rezultat proba scrisă SG Țuțora
Anunț rezultat final concurs SG Tutora
Primaria Tutora - Adresa 86614 - Directia Locala de evidenta a persoanelor
Program ONCOFEM - preventia, depistarea, diagnosticul si tratamentul precoce al cancerului de san
Anunț privind publicarea deciziei de emitere a avizului de mediu

Linkuri externe
Documente de informare aferente anului 2021 MADR

Data creare: 05-02-2020 16:13:08

În atenția locuitorilor din comuna Țuțora.
Habitat for Humanity România vine în sprijinul tinerilor și familiilor din comuna Țuțora pentru a le construi locuințe, sesiunea de informare va fi în data de 18 IUNIE 2022 ora 14

Habitat for Humanity

Data creare: 06-06-2022 12:58:51