PRIMĂRIA --> Primar

Vă mulţumim pentru că aţi ales să utilizaţi și acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria Ţuţora este mai aproape de cetăţenii și oaspeţii săi, dar și o platformă menită a îmbunătăţi activitatea de comunicare atât dinspre municipalitate către cetăţean, cât și în sens invers.

Vă multumim pentru interesul pe care îl manifestați faţă de toate evenimentele, noutăţile și activităţile de interes public.

Sperăm să găsiţi acest site funcţional, informativ, ușor de folosit și, mai presus de toate, util.

Primarul comunei Tutora

Data creare: 05-12-2017 22:02:42